/  Aplikacje  / 

Przegląd co ciekawszych

Kto nie chciałby pięknie pisać? Nic prostszego, wystarczy sięgnąć po Hemingway App, a przynajmniej tak zapewniają twórcy aplikacji.  Przesyłamy fragment własnej twórczości, a aplikacja go przeanalizuje. Problem pojawia się gdy proza Hemingwaya, Fitzgerlada czy Joyca zostaje oceniona jako średnia. Literaturę jednak lepiej trzymać z daleka od algorytmów.

hemingwayweb

 

Aplikacja dla miłośników niezależnego kina. Każdego dnia zespół MUBI wybiera jeden film, który jest dostępny w serwisie przez kolejnych 30 dni.  Kinomaniacy mogą odkrywać nowe filmy i dyskutować o nich z innymi miłośnikami srebrnego ekranu z całego świata. Wszystko na platformie MUBI.

mubiweb

 

 

Aplikacja dla podróżników, która pozwala odkryć ciekawe miejsca w okolicy, w której się znajdujemy. Możemy skorzystać z geolokalizacji albo po prostu wpisać interesującą nas miejscowość i szybko dowiemy się co interesującego czeka nas za rogiem.

polskaniezywklaweb

 

Aplikacja autorstwa Zuzanny Stańskiej. Założenie jest bardzo proste, codziennie pojawia się kolejne dzieło sztuki wraz z krótkim opisem o danym arcydziele, jego autorze czy epoce, w której powstało. Dzięki aplikacji w przyjemny sposób możemy wrócić na chwilę na lekcję historii sztuki.

moiseumweb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.